Üyelik Girişi
Site Menüsü


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

ilhan demir (09/05/2013 13:48)
Konu : Metastatik kanser tedavisi
Mesaj : Tıp Doktorlarının Dikkatine,
Önerdiğim kantaron otu ile tedavi sonucu olarak Aydın ilinde ikamet eden bir hasta 4 ay gibi kısa bir sürede sağ overde 36 mm, sol overde 23 mm tümör, karaciğerde sağ lob 4A segmentinde 29x25,7 mm boyutarında tümör ve rektum'da 6 cm tümör olmak üzere toplam 4 yerdeki tümör tamamen kaybolmuştur. Önerdiğim tedavi sırasında bayan hasta kesinlikle kemoterapi ya da radyoterapiyi kabul etmemiştir. İsteyen doktorlar gidip raporları yerinde inceleyebilirler: Aydın Atatürk Devlet Hastanesi, protokole no: 12903, Aydın Devlet Hastanesi, protokol no: 72822'dir. Teşhis tarihi: 3.9.2012, kontrol tarihi: 9.4.2013'dür. Önerdiğim tedavinin Sağlık Bakanlığı tarafından kabulü için yardımlarınızı bekliyorum.
"Kanserin kesin olarak tedavisini buldum. Onkologlar kantaron otunu kullanmayın dese de, gönlüm hastaların göz göre tıp tedavisi sonucu ölmelerine razı olmuyor. Çünkü ben de eşimi tıbbi tedavi sonucu kaybettim. Kemoterapi alan hastanın kurtulma şansının kalmadığını bizzat kendim görerek yaşadım."
İlhan demir
gülşah (01/05/2013 03:00)
Konu : kanser...
Mesaj : mrb siz bir avukat olarak nasıl bu şekilde tedaviler önerebiliyorsunuz mrk ettim sayın ilhan demir cvp verirseniz memnun kalırım saygılarımla.
"Tıp Doktorlarının Dikkatine, Önerdiğim kantaron otu ile tedavi sonucu olarak Aydın ilinde ikamet eden bir hasta 4 ay gibi kısa bir sürede sağ overde 36 mm, sol overde 23 mm tümör, karaciğerde sağ lob 4A segmentinde 29x25,7 mm boyutarında tümör ve rektum'da 6 cm tümör olmak üzere toplam 4 yerdeki tümör tamamen kaybolmuştur. Önerdiğim tedavi sırasında bayan hasta kesinlikle kemoterapi ya da radyoterapiyi kabul etmemiştir. İsteyen doktorlar gidip raporları yerinde inceleyebilirler: Aydın Atatürk Devlet Hastanesi, protokole no: 12903, Aydın Devlet Hastanesi, protokol no: 72822'dir. Teşhis tarihi: 3.9.2012, kontrol tarihi: 9.4.2013'dür. Önerdiğim tedavinin Sağlık Bakanlığı tarafından kabulü için yardımlarınızı bekliyorum. "
ilhan demir
Ferah (07/03/2013 21:36)
Konu : meme kanseri
Mesaj : Selam. yazınızı okudum cok begendim. bende uzun zamandır meme kanseri icin arastırıyorum.Ben yurt dısında yasıyorum. Ameliyat ile memem alındı lenf bezlerinin bir kısmınıda aldılar. Kemoterapi ve radyoterapi yapmak istiyorlar fakat ben bunları istemiyorum sanki bunların faydasını görmeyip zarar görecegimi dusunuyorum hep. Acaba bunun bitkisel tedavisi mumkunmu..Insallah en kısa zamanda cevabınızı yazarsınız.Kararsızlıgıma care olursunuz.Simdiden tesekkur ederim.
HATİCE (28/02/2013 12:52)
Konu : KANSER
Mesaj : ablamın Malign mikst tümör” tedavi gördü ama kemo terapi yapmıyorlar artık doktor.4 yada 5 ay ömrü kaldı dedi kantoron işe yararmı
ayşe özcan (15/01/2013 20:58)
Konu : masaj
Mesaj : meme ca tedavisi görüyorum.meme duruyor.sadece kitle alındı.kemoterapi verilmedi.masaj yaptırmak istiyorum.herhangi bir zararı olurmu?ilginize teşekkürler,saygılar...
esra altınok (05/01/2013 22:09)
Konu : rahim kanseri ve yumurtalık kanseri
Mesaj : iyi günler..kayınvaldem 3 ay önce rahimdeki kitle sebebiyle tedaviye alındı.yapılan incelemeler sonucunda rahimde ve yumurtalıklarda kötü huylu tümörlere raslandı.hemen ameliyat oldu ve rahim,yumurtalık hepsi alındı yalnız vücütun diger kısımlarınada sıçradığı söylendi ve 6 kürlük kemoterapiye başladık.şuan 2. dozumuzu almış durumdayız ve sıkıntılarımız artmaya başladı.internette bilgi almak için dolaşırken sitenizi gördüm ve size danışmak istedim neler yapabilceğimiz hakkında bize yardımcı olursanız çok sevinirim.
GUL (15/08/2012 14:20)
Konu : KANSERLE ILGILI BILGILER
Mesaj : ARKADASIM 32 YASINDA KARACIGER KANSERIYLE BASLAYAN YOLCULUGUNDA SUAN O BOLGE BETONLANDI VE BIRYERE SICRAMASIN DIYE IKI AYDIR ISIN TEDVISI ALMASI GEREKIYOR ..SORUM SU BEDENI GUCLU KILACAK NE OLMALI VE BU HUCRELER CANLANMASIN DIYE NE YAPILMALI SU ILLET HASTALIGA ARTIK BIR COZUM OLSUN NE OLUR
"Arkadaşınıza büyük geçmiş olsun Gül hanım. Betonlama dediğiniz şey nedir? Ameliyat ile kanserli dokular alınmadıysa, kesinlikle kemoterapi ya da radyoterapi hiçbir fayda vermiyor. Neler yapılabilir diye öğrenmek istiyorsanız beni telefonla aramınızı öneririm. Hastanıza acil şifalar diliyorum. ilhan demir. 0533 7179766"
Editör Notu
züleyha bozkırlı (06/08/2012 15:11)
Konu : yumurtalık kanseri
Mesaj : Kız kardeşimin doğum yaptığı sırada over ca olduğu anlaşılmıştı. Pelvik bölge kaynaklı maling epitelyal tümör nedeniyle ameliyat geçirmişti. Ameliyattan kısa bir süre sonra mesanenin her iki lateral komşuluğu boyunca laterale ve anteriora parailiak mesafalere kadar üzanık gösteren yaklaşık 10x5 cam boyutlarında bir kitleye rastlanmıştı. Yani tümör metastatik over ca olarak tanımlanmıştı. Onkologlar hastanız kesinlikle kurtulamaz dedikleri bir zamanda bu siteyi gördük ve av. ilhan demir''den aldığımız kantaron yağı ve otuyla hastamız tamamen kurtuldu. Tam 5 sene oldu ve hastamız turp gibi maşallah. Hiçbir şeyi kalmadı. İlhan hocamdan Allah razı olsun.
"Sayın Züleyha hanım, Kız kardeşinizin durumunu ben de yakından takip ediyorum. Annesiz büyüyecek diye üzüldüğünüz minik Zehra'yı geçen ay Kızılay'da gördüm. Annesinin elinden tutmuş gidiyorlardı. Öldürmeyen Rabbim öldürmüyor. "
Editör Notu
nilufer akdogu (26/07/2012 11:47)
Konu : iltihabi meme kanseri
Mesaj : Nisan basinda yapilan biopsi sonucunda iltihabi meme kanseri oldugumu ogrendim. Kemo almaya basladim. 5.bitti sadece bir tane kaldi. Bu arada beres damlasi kullanacagim. Johannes Handel mememi aldirmak zorunda olmadığımı söylüyor. Tecrübe veya bilgisi olanların desteğini bekliyorum.
Bilgin Yılmaz (27/02/2012 16:34)
Konu : Beyin tümöru
Mesaj : Hocam merhabalar, Benim 71 yaşında ananemin beyninde 1 senede oluşan bir tümör bulundu , hemen hemen bütün beynini sarmış durumda daha önce böle hastanız olduğunu ve tahlillerini inceliyip
ona bitkisel bir ilaç hazırlayarak hayata döndürdüğünüzü duydum acaba doktorlar 3 ay yaşar demişler,3 senedir gayet sağlıklı bi şekilde günlük yaşantısına devam ederek yaşıomuş acaba ananem içinde yapabilceğiniz bişi varmı,doktorlar ameliyat olurda 3 aydan fazla yaşamaz hatta ameliyat masasında kalabilir dediler bizde bu durumda ameliyatı kabul etmedik hocam napmalıyız ?
ilhan demir (09/09/2010 13:18)
Konu : emriye keskin'e cevaptır.
Mesaj : emriye hanım,
Öncelikle babanıza büyük geçmiş olsun. Babanız şu an için büyük tehlikeyi atlatmış durumda. Fakat bu başka bir yerlerinde görülmeyeceği anlamına gelmiyor. Babanızın tamamlayıcı tedavi için neler kullanması gerektiği konusunda beni arayabilirsiniz.
cep: 0533 717 97 66
0312-387 61 61
Babanıza acil şifalar dilerim. ilhan demir
emriye keskin (08/09/2010 00:37)
Konu : kolon ca
Mesaj : mrb benım sormak ıstedıgım babamın rektumuda cok kucuk bı tumor oldugu soylendı bagırsaklarında ulseratıf kolıt vardı 10 gun once amalıyat oldu bagırsakları alındı tumor alındı ıgecıcı ıleostomı yapıldı su anda metastaz yo fakat olabılırmı doktorumuz kemoterapı ıcın patolojı sonucunu beklıyo durumu sımdı ıyı sızce ne kullanabılırız lutfen yardım edın
ilhan demir (13/07/2010 12:52)
Konu : pankreas kanseri
Mesaj : Sayın Ahmet Dursun,
Öncelikle babanıza büyük geçmiş olsun.
Bugüne kadar yaptığım gözlemlere göre, normal tıp tedavisi ile pankreas kanserinden kemoterapi ile kurtuluş olmamıştır. Ancak özel hazırladığım ve piyasada eşi ve benzeri bulunmayan bir tür kantaron yağının ve başka bazı bitkisellerin kemoterapi sırasında kullandırılmaları ile birlikte pankreas kanserinin yok olduğuna dair tıbbi raporlarla ıspatlanmış bazı hasta örnekleri mevcut.
Beni 0533 7179766 nolu cep telefonundan veya 0312-3876166 nolu sabit telefondan ararsanız daha fazla bilgi verebelirim.
Babanıza acil şifalar diliyorum.
ilhan demir
ahmet dursun (13/07/2010 12:43)
Konu : pankreas kuyruk kısmı kanseri
Mesaj : Ben aydın'dan yazıyorum babam yaklaşık 3 ay önce kilo kaybı,sırtlarım ve boşluklarım agrıyor diye hastaneye gitti 1hafta boyunca tahlilleri yenilendi en sonunda pankreas kuyruk kısımında kitle gördü doktor bizi aydın ünüversitene sevk etti ordaki hoca yapılcak birşey kalmadıgını söyledi kötü huylu tümör hertarafa sıcramış dedi bizde izmir ege ünüversitesi onkolog can feza sezgine gittik o bize cerraha yönlendirdi cerrah amelyatla temizlenecegini söyledi amelyata aldılar acıp kapatmışlar başka organlara sıcramış şuan kemoterapi almaya başladı dün doktor 4.ü evresinde oldugunu söyledi bize bukonuda bitkisel ne önerirsiniz yardım ederseniz seviniriz.
musa talaslı (25/05/2010 16:47)
Konu : kanserden şifa
Mesaj : Selamün aleyküm İlhan bey

Kalınbağırsağımda 5 cm büyüklüğünde tümör vardı. Sizin önerilerinize uygun olarak hareket ettim. Daha önce katı yiyecekler yiyemiyordum. ikinci ayın ortalarına geldiğimde rahatlıkla her şeyi yiyebilir vaziyetteyim. Allah sizden razı olsun.
EBRU GUNGOR (20/04/2010 17:15)
Konu : Sarı Kantaron Yağı
Mesaj : Sarı Kantaron Yağı almak istiyorum, annemin meme kanseri sonrası, rahiminde de bir kist çıktı, meme alınmıştı, kist ise henüz takipte ama acaba kantaron yağı içmesi faydalı olur mu? Nereden ve nasıl sipariş verebilirim acaba. Saygılar
alper (07/04/2010 16:37)
Konu : duedonumkanseri
Mesaj : oral yoldan kantaron çayı yada kantaron yağını içemeyecek durumda olan kanser hastalarına her iki ayak tabanlarına bu yağla uzun süre yapılacak masajın da hastanın iyileşip tekrar yemeğe ve içmeye başlamasında oldukça etkili olduğunu gördük,hastaları kendinden geçmiş ,kemoterapi sonrasında sürekli kusan ve içemeyecek durumda olan hasta yakınları sürekli aytağa masajla hastalarının kötüye giden durumlarını tersine çevirebiliyorlar.
filiz (27/02/2010 23:03)
Konu : akciğer kanseri
Mesaj : iyi günler ilhan bey,
babamda akciğer kanseri teşhisi konuldu. kötünün iyisi diyeceğim beyne,kemiklere,soluk borusuna sıçramamış.kemotarapiye başlayacağız. altarnatif olarak sizin yağınızı ve kantaron otunu kullanmak istiyoruz. babama bir yararı olur mu? eğer olursa nasıl temin edeceğiz. teşekkürederiz
Elif Agac (06/01/2010 12:42)
Konu : Kanserden Korma
Mesaj : Merhaba ilhan bey

Bana bir kac gün daha süre verin bütun sitelerinizi dört dörtlük incelemem zaman alacak
ama Esinize cok üzüldum
Annenize sifalar dilerim

Türkca alfabem yok jazilardaki eksikler icin özür dilerim
elif agac
adnan kadri (01/01/2010 11:20)
Konu : Akciğer kanseri
Mesaj : Babam 78 yaşında 58 kilo ağırlığında geçen sene akciğer kanseri teşhisi konuldu.ağır seyır eden kanser hücreleri teşhisi konuldu. Biz ne ameliyat nede kemoterapi yaptırmadık. tavsiyeler üzerine bitkisel tedavi yaptık geçen sene 3 ay kadar onların faydasını gördü.şimdi biraz nefes darlığı ve yürüme zorluğu çekiyor. namazlarını kılabiliyor.ağrı ve halsizlik olunca aspirinle idare ediyor. Bu hususta bize ne tavsiye edersiniz. Selam ve hürmetler.
 3 
Hava Durumu
Anlık
Yarın
10° 3°
Saat