Üyelik Girişi
Site Menüsü


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

erdoğan çalık (25/06/2009 17:49)
Konu : kanser
Mesaj : Merhabalar,
Babam Karaciyer kanseri ( Karaciyer sol lopta 9*9*9* cm'lik bir kitle var, sağ
loplarda ise iki adet 2.5*2.5 cm'lik boyunda kitleler var ). Yaşı 74.
Aynı zamanda Hepatit B ve C 'de var. Biz bunları öğreneli yaklaşık 2 ay oldu.
Ameliyat olamıyor. 2 kere kemoembolizasyon oldu ama faydalı olamadı.
Doktorlar kemoterapi yapalım ama faydalı olmaz dediler. Bu durumda bize ne gibi
birşey önerirsiniz. Kantoron'u önerirseniz; nereden alalım, nasıl uygulayalım.
Bunun yanında ozon tedavisi artı olarak başka ne gibi ek tedaviler uygulanabilir.
Saygılar
samime değerli (25/06/2009 17:48)
Konu : kanser
Mesaj : merhaba,
eşinizin durumu iyidir inşallah. benim annemde kanser hastası. 3,5 yıl önce
colon ca tanısı konuldu. 6 kür kt gördü. arkasından akciğere sıçradığı
söylendi. 11 kür daha gördü ama bu sırada ilaca ara verilmek zorunda kaldı
çoğu zaman çünkü yan etkileri annemi fena halde hasta etti. son raporlarında
karaciğer ve dalakta da olduğunu öğrendik. artık kt verilmeyecek çünkü
yapılacak bir şey kalmadığı söylendi. bu arada geçen hafta belindeki ağrılar
ve sancıları nedeniyle bel kayması ameliyatı oldu ve hala hastanede.ama
kemiğinde herhangi bir şey yok. bu ağrıların bel kaymasından kaynaklandığı
söylendi. kantaron otunu nasıl temin edebilirim? bana yardımı olur mu? artık
alternatif tıp dışında herhangi bir şansımız kalmadı. bana bu konuda bilgi
verirseniz çok sevinirim
süha (25/06/2009 17:47)
Konu : kanser
Mesaj : Sn. Demir,
Kızkardeşimin eşi bu hafta başında "Taşlı Yüzük" tipi Kolon Kanseri nedenli ameliyat edilmiştir.
Ameliyatın temizlik açısından çok başarılı geçtiğini biliyoruz ancak yayılma nedenli idrar kesesinin de yarısı alınmak zorunda kalındı. Bu arada yayılmanın karın zarında da mevcut olduğu görüldü ve ayrıca lenf bezlerinde de olacağı öngörülüyor. Bu arada teşhiste çok geç kalınmış olması nedeniyle hastalığın 4. yani son evresinde olunduğu ve durumunun hiç te iç açıcı olmadığı belirtilmektedir. 3 hafta sonra kemoterapi başlatılması isteniyor.
Biz de kemoterapi öncesinde yakınları olarak internette ve çevremizde mümkün olabilecek her türlü imkanı araştırıyoruz.
Lüften bize yardımcı olun. Bütün hastalara ve bizim de hastamıza acil şifalar diliyorum.
erdoğan kuşçu (25/06/2009 17:46)
Konu : kanser
Mesaj : internette sizin sitenizi buldum belki babam içinde umut olabilir diye düşündüm . babama 1,5 yıl önce akciğer kanseri kemik metastazlı teşhisi kondu kemoterapi 2. alıyoruz radyoterapi aldık birtakım otlar kullanıyoruz ancak bir iyi sonuç alamadık kantaron otunu niye denemeyelim diyorum nasıl ulaşabilirim ne yapmam gerekiyor lütfen acilen cevap, iyi günler.
sami mısırlı (25/06/2009 17:41)
Konu : kanser
Mesaj : Kanser hakkında başınızdan geçenleri anlattığınız yazınız bir mail ile tarafıma tesadüfen ulaştı. Kanser tedavisi için kantaron otunu temin edebileceğinizi yazmışsınız. Bu konuda yardımcı olurasnız çok sevinirim. Benim babam da prostat kanseri. Kanser ilerlemiş durumda, tedavi için geç kalındığı ve dolayısıyla geç teşhis edildiği doktorumuz tarafından bildirildi. Kanser şu an kemiğe işlemiş durumda. Doktorlar bu durumdan sonra yapacak fazla bişey olmadığını söylüyorlar. Kantaron otunu ben de babam için temin etmek istiyorum. Lütfen bu konuda yardımcı olun. Ne şekilde otu sizdan alabileceğimiz ve ücret hakkında geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum.
Ayrıca çok geçmiş olsun
sevda bağrıyanık (25/06/2009 13:29)
Konu : teşekkür
Mesaj : Merhaba İlhan bey,

Öncelikle size çok teşekkür ederim.

Babam pankreas başı kanseriydi. Sizin önerdiğiğiniz ürünlerle beraber Gemzar isimli kemoterapi ilacını haftada bir veriyorlardı. ilk ikinci haftanın sonunda babamın 1960 olan CEA değeri 920'ye düştü. Ertesi hafta ise 930 olmuştu. Sizinle konuşmamızda babamın diyeti bozduğunu söylemiştiniz. Gerçekten de sizin dediğiniz gibi diyete harfi harfine uyunca bu hafta CEA sonuçları 790 geldi. Doktorumuz 6. haftadan sonra bir hafta ara verecek. Devam edelim diye konuştuk, fakat uygulama talimatı böyle olduğu için mecburen ara verecez dedi. Bu arada bize ne yapmamızı önerirsiniz? Sevgi ve saygılar
saffet tekyürekli (24/06/2009 11:03)
Konu : kanser
Mesaj : Sayın İlhan bey,
Eşim KHDAK III b evresi teşhisi konulmuş kanser hastası. Biz öncelikleteşhisten sonra 33 gün radyoterapi tedavisi gördük. Bu tedavi sonrasındagerek akciğerindeki gerekse metastas yaptığı sol köprücük kemiğiçevresindeki lenf bezlerindeki tümörlerde % 50 küçülme oldu, daha sonrakemoterapi uygulaması başladı 4. kür kemoterapi aldık. Son kemoterapi alıştarihimiz 17.12.2006 tarihidir. 4. kür sonrası yapılan genel tetkiklerde,Kan değerleri çok iyi çıktı ve lenf bezlerindeki LAP ların kaybolduğuAkciğerdeki kitlede de belirgin küçülmeler olduğu gözlenerek, kemoterapitedavisine ara verildi. Bundan böyle 2 aylık periyotlarda genel kontrollaragideceğiz. Sizinle daha önceki telefonla ve e.posta ile görüşmelerimizde kemoterapiesnasında kantaron otu tedavisinin uygulanamayacağını sadece kantaron yağınıkullanabileceğimizi söylemiştiniz. Biz bu tarihten sonra kantoron otutedavisini tamamlayıcı tedavi olarak Akciğer kanserinde kullanabilirmiyiz.Siz kendi eşinizde ve sitenizde belli kişilere kantaron otu tedavisinitamalayıcı tedavi yöntemi olarak tavsiye ediyorsunuz.Şayet sizden olumlu cevap alabilirsem kantoron otu ve yağı teminindeyardımcı olmanızı rica ediyorum
hatice yarar (24/06/2009 11:02)
Konu : kanser
Mesaj : merhaba,
eşinizin durumu iyidir inşallah. benim annemde kanser hastası. 3,5 yıl önce colon ca tanısı konuldu. 6 kür kemoterapi gördü. arkasından akciğere sıçradığı söylendi. 11 kür daha gördü ama bu sırada ilaca ara verilmek zorunda kaldı çoğu zaman çünkü yan etkileri annemi fena halde hasta etti. son raporlarında karaciğer ve dalakta da olduğunu öğrendik. artık kemoterapi verilmeyecek çünkü yapılacak bir şey kalmadığı söylendi. bu arada geçen hafta belindeki ağrılar ve sancıları nedeniyle bel kayması ameliyatı oldu ve hala hastanede.ama kemiğinde herhangi bir şey yok. bu ağrıların bel kaymasından kaynaklandığı söylendi. kantaron otunu nasıl temin edebilirim? Bana yardımı olur mu? artık alternatif tıp dışında herhangi bir şansımız kalmadı. bana bu konuda bilgi verirseniz çok sevinirim
yasemin kuzay (24/06/2009 11:01)
Konu : kanser
Mesaj : Sayın ilhan bey,
Şiddetli mide ağrısı yüzünden babamı hastaneye götürdük. Yapılan tetkiklerde kanser olduğunu öğrendik. Derhal ameliyata aldılar. Ancak babamın midesi ve bağırsaklaklarını kanser hastalığı tamamen sardığı için maalesef hiçbir şey yapmadan tekrar geri kapattılar. Tıbben yapacak birşey olmadığını söylediler.
İnternette araştırma yaparken sizin veb sitenizi gördüm. Eşinizin kanser hastalığı konusunda epey başarılı çalışmalar yaptığınızı okudum. İnşallah babamın hastalığı için de yardımcı olursunuz diye sizi aradım. Ancak cebiniz kapalıydı. Ben de mecburen bu mesajı yazıyorum.
Kantaron otu babamın kanser hastalığını da tedavi eder mi? Lüften bana acele bildirin. Eşinize de acil şifalar dilerim.
soner bal (24/06/2009 10:59)
Konu : kanser
Mesaj : Eşim 28 yaşında ve 10 temmuz 2005 de meme ca teşhisi ile ameliyat edildi.Tam olarak meme dokusu alınmadı sadece kitle çıkartıldı,lenfler temiz çıktı.Kendisine 4 kür kemoterapi ve 1 aylık radyoterapi yapıldı.Eylül 2006 da karaciğer metastazı ve kemik tutulumu yaptı.Şu an durumu hiç iyi değil kemoterapiyi red ettiği için birtakım alternatif tedavilere yöneldik.Sizin belirttiğiniz türden olan kantoron otunu tedarik konusunda bana yardımcı olabilirmisiniz?
zerrin (24/06/2009 10:58)
Konu : kanser
Mesaj : merhaba ilhan bey.benim babama ekim ayında apandist tümörü teşhisi kondu.ince bağırsağın üstünde tümör olduğunu fakat alamadıklarını söylediler.kasımda KTye başladık.fakat çok ağır geldi.2.seansta zatürre başlangıcı 3.seastan sonrada enfeksiyon kaptı.1.kürü zor zahmet bitirdik.babam artık yataktan kalkamıyor.aşırı kilo kaybetti.1 haftadır birşeyler yemeye başladı.daha önce sürekli serum alıyordu.ben KT uygulansın istemiyorum.kantaron tedavisine başlamak istiyorum.ama tek başımada karar veremiyorum.sizinde önerinizi almak istiyorum.sizce kantaron tedavisi iyi gelirmi.nereden temin edicez.başka ne tür şeyler uygulamamız lazım.çaresiz kaldık ve sizden yardım istiyoruz.
ekrem (24/06/2009 10:52)
Konu : kanser
Mesaj : selamün aleyküm , internette sizin sitenizi buldum belki babam içinde umut olabilir diye düşündüm . babama 1,5 yıl önce akciğer kanseri kemik metastazlı teşhisi kondu kemoterapi 2. alıyoruz radyoterapi aldık birtakım otlar kullanıyoruz ancak bir iyi sonuç alamadık kantaron otunu niye denemeyelim diyorum nasıl ulaşabilirim ne yapmam gerekiyor lütfen acilen cevap, iyi günler
yelda değirmenci (24/06/2009 10:48)
Konu : kanser
Mesaj : lhan Bey merhaba,
Oncelikle esinize ve size gecmis olsun dileklerimi iletmek isterim.
Web sitenizde Kantaron otundan bahsetmissiniz. Acaba aktarlardan mi temin edebiliriz? Teyzeme mide kanseri teshisi kondu, ancak malesef gec kalindigi icin hastalik 4. evreye gelmis durumda ve doktor yazmasi cok guc ama 4-6 aylik zaman kaldigini belirtti. Mideden batina yayilma oldugu icin doktor ameliyat yapmama karari aldi ve gectigimiz hafta kemoterapiye baslandi. Sizce bu asamada boyle bir bitkinin tedaviyi hizlandirma sansi olabilir mi? Web sitenizde esinizin kemiklerindeki durumun, MR cekilmedigi icin belli olmadigini yazmissiniz. Acaba sevindirici bir sonuc alabildiniz mi? Kantaron otunu nerden bulabilecegimiz konusunda yardimci olabilirseniz cok sevinirim.
Tekrar gecmis olsun dileklerimle,

yaşar (24/06/2009 10:46)
Konu : kanser
Mesaj : Merhaba Sayin Ilhan Demir,
Sitenizi henuz buldum. anneme akciger kanseri teshisi koydular. metastas olmus ve beyne sicrama yapmis. beyninde uc tane tumor var ve ilerlemis halinde farkedildi. birden fazla oldugu icin ameliyat edilemiyor.su an kemoterapi gormekte kendisi.(daha uc gun oldu,ilk gun bir ilaca alerjisi anlasilinca arti uc seans yapmaya karar verdiler.onu da hapla yapiyorlar.)beynin sag tarafinda oldugu icin tumorler, sol kol ve bacagini oynatamiyor.aslinda oynatmakta baya gucluk cekiyor desem daha dogru olur.kendi basina yuruyemeyecek duruma geldi.

es dosttan bu kantaronotunun kanser tedavisine iyi geldigini duyduk.ama sitenizde nerden ve hangi olculerde alacagimiza dair bir bilgi bulamadim.yardimci olursaniz sevinirim.

halit (24/06/2009 10:38)
Konu : kanser
Mesaj : merhaba sayın ilhan bey,
internette araştırma yaparken kanser hakkındaki araştırmalarınızı okudum ve özellikle kantoron otu tam herşeyden ümüdümü kesmişken sizi buldum bende mesane kanseriyim 3 kez tur amaliyatı geçirdim şu anda 2. ci kez bcg kematorafi uygulanıyor bu yüzden işimdende oldum .4

0 yaşındayım ve mesanemin alınmasını istemiyorum lütfen bana yardımcı olun vereceginiz cevap için şimdiden teşekür ederim.
hediye (24/06/2009 10:36)
Konu : kanser
Mesaj : Sayin av. Ilhan Demir bey,
Oncelikle esinize acil sifalar diliyorum. biz hollanda da ikamet etmekteyiz. Benim babamda 1 senedir kanser ilen bogusuyor. Mesane uzerinde babamda 1 sene once tumor oldugu soylenildi, 3 Sefer kemoterapi ve 33 sefer radyoterapi uygulandı. Bunun sonuncunda MR cekildi ve tumorun ufaldigi ve yayilmadigi soylendi(28-12-2006). Bu sonuctan 2 hafta sonra babami acil olarak hastaneye getirdim cunku agrilari dayanabilecek durumda degildi, arastirma sonuncunda tumorun karacigere ve kemiklerine yayildigini ogrendim. Babam icin tıp bitmisti ve tabiri cayiz ise kaderine terk edildi. Sonra sizin sitenizi tesaduf olarak bulduk.
Babam suan asiri kilo kayip etti ve yattaga mahkum kaldi, agrilar cok. Bana baska ne gibi tavsiyede bulanabilirsiniz acaba, suyu dusmus yilan misaliyim suan, heryerde imdat ariyorum.
Cevap yazarsaniz memnun olurum.

sefa yıldırım (23/06/2009 15:33)
Konu : kanser
Mesaj : Merhaba ilhan bey
Öncelikle size böyle bir dernek kurarak biz hasta yakınlarını ve hastaları umutlandırdığınız, yönlendirdiğiniz ve tecrübelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ediyorum.

Benim annem küçük hücre dışı akciğer kanseri (tipi: bronkioloalveolar karsinom [ müsinoz tip, mltiplodak 4. evre] )

Annem 50 yaşında, 3 yıldır kemoterapi tedavisi görüyor.4 dönem kemoterapi gördü ve 2 ay ara verildi.

Bu esnada bir tanıdığımız bize sizden ve kantaron otundan bahsetti. Bizde web sitesinizi inceleyerek daha iyi bilgi alma imkânı bulduk. Anneme verilen bu ara boyunca kantaron bitikisinden hazırlanan içeceği içirmeyi düşünüyoruz. Sizin düşünceniz nedir?

Kantaron otunu annem ne şekilde içmeli? ( aç karına mı? Tok karına mı? ; günde kaç kez, vs… ) Annemin bünyesininde aldığı ilaçlardan dolayı hassas olduğunu belirtmek isterim.

Web sayfanızda tamamlayıcı kanser tedavisi ismi altında yer alan ilaçları ( beres csepp, dmso …) nasıl temin edebiliriz?

Ozon tedavisi ülkemizde gerçekleştirebileceğimiz bir klinik var mı?

İlginiz ve yardımınız için teşekkür ederim.

Saygılarımla.

hatice şimşek (23/06/2009 15:11)
Konu : kanser
Mesaj : merhaba İlhan Bey;
öncelikle eşinize acil şifalar diliyorum.ve durumunu merak ediyorum.dilerim bir an önce sağlığına kavuşur. siteniz biz kanserli hastalar icin bilgilendirici olmuştur bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim. ben 31 yaşındayım. meme kanseri nedeniyle tedavi görüyorum.6 kür kemoterapi, 25 seansta radyoterapi gördüm. ( 6 ay önce)koltuk altında halen şüpheli bir lenf nodu var.7mm kadar.onkoloğum tarafından takip edilmekteyim.ileride tekrar yeni bir kemoterapi almak istemiyorum. bunun için kantaron otunu denemek istiyorum.bana yardımcı olursanız sevinirim.
saygılarımla

veli ercan (23/06/2009 15:07)
Konu : kanser
Mesaj : Merhabalar İlhan Bey,
Eşimin göğsünden 01/02/2007 tarihinde biyopsi için parça alındı ve patolojiye gönderildi. Çıkan sonuca göre memegrade 2 i.duktav korsinom teşhisi konuldu. Yani eşim göğüs kanseriydi. 08/02/2007 tarihinde pamukkale üniversitesi hastanesi genel cerrahi bölümünde ameliyatla eşimin sağ göğüsü ve sal kol altı lenf bezi alındı. Şimdi bu parçalar tekrar patoloji için gönderildi. Sonucunu bekliyoruz. Henüz kemoterapi başlamadı ancak sanırım yakın zamanda başlayacak. Kantoron otunun nasıl hazırlanıp uygulanacağı konusunda yardımcı olursanız inanın çok memnun olacağız. İlginiz için şimdiden teşekkür ederiz
ilhan demir (23/06/2009 15:05)
Konu : kanser
Mesaj : Belgin hanım merhaba,
Bağışıklık sistemini güçlendiren ilaçlar kantaron otuyla birlikte alınmasında çok fayda var. Kantaron otunun kanseri tedavi süresi oldukça kısalıyor.
 8 
Hava Durumu
Anlık
Yarın
10° 3°
Saat