Üyelik Girişi
Site Menüsü

St. John's Oil - (İlhan Demir) Yağı

 

ST. JOHN'S OİL - İLHAN DEMİR YAĞI

İlhan Demir Yağı: Hem harici, hem de dahili olarak kullanılır.

Hem haricen yaraların üzerine sürüleyerek, hem de içilerek hastalıkların tedavisinde kullanılımaktadır. Hücre yenileyici özelliği sebebiyle, özellikle

1-) kanser tümörlerinin tedavisinde,

2-) minisküs tedavisinde, boyun fıtığı tedavisinde,

3-) adet sancılarının giderilmesinde,

4-) yanık sancılarının ve yanıkların giderilmesinde,

5-) eklemlerdeki sıvı kaybından doğan ağrıların ve sıvı kaybının giderilmesinde,

6-) boğaz ve baş ağrılarının giderilmesinde,

7-) bağdemcik enfeksiyonlarının giderilmesinde,

8-) akciğerlerden kaynaklanan nefes darlığının giderilmesinde,

9-) güneş yanıklarının tedavisinde, derin ven trombozunun tedavisinde,

10-) iç organların tedavisinde,  

11-) yara ve yanıklarda oldukça etkilidir.

12-) Ameliyata giren hastalara üç gün önceden İlhan Demir Yağı içirilmeye başlanırsa hasta ameliyattan çıkar çıkmaz kendine gelmekte, en fazla yarım saat sonra odasına alınmakta ve en fazla iki saat içinde tuvalete çıkabilmektedir.

13-) Diş hekimlerinin diş çekimi sırasında verdiği uyuşturucunun etkisini atmak için bir tatlı kaşığı İlhan Demir yağı  ağızda bir kaç dakika gargara yapılıp yutulursa, hem diş kanaması kesilir, hem uyuşturucunun etkisi yok olur, hem de hastanın ağzında ağrı kalmaz.

14-) Güneş yanığı sancısını igidermek çin, güneş yanığı olan yerlere İlhan Demir yağı sürülürse, bir kaç dakika içinde güneş yanığının sancısını keser, ertesi gün güneş yanığının hiçbir etkisinin kalmadığı görülür.

Yeşil Kantaron Yağı, sadece bir kaç dakika içerisinde etkisini belli eder. Özellikle ağrıların giderilmesinde bir kaç dakika içinde netice verir.

Yeşil Kantaron yağı hem kantaron bitkisinin, hem de zeytinyağının şifa özelliklerini bünyesinde barındırmaktadır.

Kırmızı kantaron yağı normal olarak kantaron bitkisinin zeytinyağı içerisinde 15 gün bekletilerek elde edildiği halde, İLHAN DEMİR YAĞI, hem kantaron bitkisinin hem de zeytinyağının içerisindeki maddelerin açığa çıkarılması sonucu elde edilir.

İLHAN DEMİR YAĞI'nı, ve İLHAN DEMİR Yağı'ndan yapılmış kremleri sadece www.mucizeyasammerkezi.com adresinden temin edebilirsiniz.

İLHAN DEMİR YAĞININ

KANSER ÜZERİNDEKİ ETKİLERİ:

1-) iLHAN DEMİR yağı rahim kanserlerinde %100 etkilidir. Rahimden konulduğunda, rahim tümörlerini bir ay gibi kısa bir sürede tamamen yok ettiği doktor raporlarıyla tespit edilmiştir.

2-) İLHAN DEMİR yağı, mide, kolon, karaciğer, beyin, akciğer, böbrek, böbrek üstü bezleri, yemek borusu, pankreas, periton, akciğer zarı, rektum kanserlerinde çok etkili olduğu doktor raporları ile tespit edilmiştir.

3-) Kemoterapi ile birlikte İLHAN DEMİR yağı verildiğinde, hastalarda metastaz görülmediği gibi, kantaron otu ve İLHAN DEMİR yağı verilen mesastazlı hastalarda bütün organlardaki tümörleri yok ettiği doktor raporları ile tespit edilmiştir.

Mucize Yaşam Merkezi tarafından özel hazırlanan İLHAN DEMİR Yağı, Keten Tohumu Yağı, Üzüm Çekirdeği Yağı ve Çörek otu yağı alan tüm hastalarda kesinlikle metastaz ve kansızlık ve de bağışıklık sistemi çökmesi görülmemektedir. www.mucizeyasammerkezi.com

İlhan Demir Yağı, sağlık amaçlı kullanılacaksa, doktor kontrolünde kullanması önerilir. İlhan Demir yağı'nın hiçbir yan etkisi yoktur. Tamamen Bitkiseldir.

Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° 3°
Saat