Üyelik Girişi
Site Menüsü

Hypericum T090

 

 HYPERICUM T090    (İLHAN DEMİR  KREMİ)’NİN   FAYDALARI 

Kremin genel kullanılışı: Ağrı olan veya hastalıklı bölgeye güneş yanığı olduğunda yoğurt sürüldüğü gibi sürülecek.

 AĞRI GİDERİCİ OLARAK: 1-) ADET SANCILARINI KESER 

Kullanılışı: Adet sancısının olduğu kasık bölmesi ile karın altı bölgeye geniş bir şekilde sürülecek. Bel de ağrı varsa bele de sürülecek.

 

İlk sürüldüğünde ağrı tamamen geçmez sadece azalırsa 15 dakika sonra ikinci defa sürülecek. Ağrı kesilene kadar 15 dakika arayla sürülmeye devam edilecek. Daha sonra ağrı yeniden gelirse yine sürülecek. Genel de birinci ağrının kesilmesinden sonra ikinci ağrı muhtemelen 6-7 saat sonra daha az şiddette tekrarlayabilir. Birinci kullanımdaki gibi kullanım tekrarlanacak.

 

2-) KULUÇ AĞRILARINI KESER : Ağrı olan bölgeye sürülecek. Kısa sürede ağrıyı keser ve tedavi eder. Ağrı kesilmezse, ağrı kesilinceye kadar her 15 dakika da bir kremi sürme işlemi tekrarlanacak. Bu işlem ağrı kesildikten sonra da; sabah öğle ve akşam birer defa olmak üzere en az bir hafta boyunca günde 3 defa tekrarlanır.

 

3-) BEL VE SIRT AĞRILARINI KESER: Ağrı olan bölgeye bolca sürülecek. Gerekirse bu işlem birkaç defa tekrarlanır. Bu işlem ağrı kesildikten sonra da; sabah öğle ve akşam birer defa olmak üzere en az bir hafta boyunca günde 3 defa tekrarlanır.

  

4- BAŞ AĞRISINI KESER: Alına ve şakaklara sürülecek. Ağrı tamamen geçmezse, 15 dakika sonra tekrar sürülecek. Kafatasının arka kısmındaki ağrılar için enseye de sürülecek.

 

5-) BOĞAZ AĞRILARINI KESER:  Boğaz ağrıları için boğaza dışarıdan bolca sürülecek. Boğaz ağrısı azalır ama tamamen kesilmezse işlem 15 dakika sonra tekrarlanacak. Bu işlem ağrı kesilinceye kadar tekrarlanacak. En az bir hafta boyunca sabah öğle akşam birer defa kullanılmaya devam edilecek. Boğaz ağrılarının kesilmesinin dışında, bağdemcik iltihaplarını da yok ettiği görülmüştür.

 

6-) MANTAR: Mantar olan bölgeye bolca sabah öğle akşam sürülecek. Bir haftada şifa verir. Mantarı tamamen geçirmezse, CALENDULA T090 isimli kremimizi kullanınız. Kesin sonuç alacağınızı söyleyebiliriz.

  -2-  

8-)  KANSER AĞRILARI İÇİN: Ağrı olan bölgeye 15 dakika arayla, ağrı kesilinceye veya hasta ağrıya dayanıklı hale gelinceye kadar bolca sürülecek.

 

9-) MİNİSKÜS AĞRISI VE ŞİŞLİĞİ İÇİN: Ağrı ve şiş olan bölgeye yarım saat arayla birkaç defa sürülürse ağrıyı ve ödemi yok eder.Bu işlem en az 6 ay süreyle sabah öğle akşam ve gece yatmadan önce olmak üzere en az günde 4 kere tekrarlanacak.

 10-) DİZDEKİ SU EKSİKLİĞİ İÇİN: Ağrı ve şiş olan diz bölgesine yarım saat arayla birkaç defa sürülürse ağrıyı ve ödemi yok eder.Bu işlem en az 3 ay süreyle sabah öğle akşam ve gece yatmadan önce olmak üzere en az günde 4 kere tekrarlanacak. 

11-) ROMATİZMA, KREÇLENME İÇİN: Ağrı ve şiş olan bölgeye yarım saat arayla birkaç defa sürülürse ağrıyı ve ödemi yok eder. Bu işlem en az 4 ay süreyle sabah öğle akşam ve gece yatmadan önce olmak üzere en az günde 4 kere tekrarlanacak.

 

12-) VARİS VE VEN TROMBOZU İÇİN: Ağrı olan ve iltihaplı ve morarmış bölgeye sürülürse hem ağrıyı giderir ve hem de tedavi eder. Bu işlem en az 4 ay süreyle sabah öğle akşam ve gece yatmadan önce olmak üzere en az günde 4 kere tekrarlanacak.

 

12-) BOYUN VE SIRT TUTULMALARI İÇİN: Boyuna ve sırta bol miktarda sürülürse ağrıyı keser. Bu sürme işlemi sabah öğle akşam en az bir hafta yapılmalıdır.

 

13-) HER TÜRLÜ AĞRI VE ŞİŞLİK İÇİN: Ağrı ve şiş olan bölgeye birkaç defa sürüldüğünde hem ağrıyı ve şişliği giderir hem de tedavi eder. Bu işlem en az 4 ay süreyle sabah öğle akşam ve gece yatmadan önce olmak üzere en az günde 4 kere tekrarlanacak.

 EL VE YÜZ KREMİ OLARAK: 

1-) YÜZ KREMİ OLARAK: Yüzdeki çizgilere bolca sürülürse yüzdeki çizgileri  ve kırışıklıkları kısa sürede yok eder.

 

2-) EL KREMİ OLARAK: Bulaşıklardan veya ev işi yaptıktan sonra ele ve ayaklara sürülürse çatlak, yara gibi tüm hastalıkları yok eder. Bulaşıklardan sonra ele sürülmesi halinde bulaşık deterjanının kanser riskini ortadan kaldırır.

  

Not:

 

1-) Çocukların uzanabileceği yerlere koymayınız.

 

2-) Açık yara ve burun içine kullanmayınız.

 

3-) Göz ile temas ettirmeyiniz.

 

Enfeksiyona oluşumuna sebep olabilirsiniz.

Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° 3°
Saat