Üyelik Girişi
Site Menüsü

Ozon Tedavisi

 

OZON TEDAVİSİ:

Ozon tedavisi, damardan alınan 100 ya da 50 ml kanın içine bir miktar ozon konularak tekrar damardan geri verilmesi işlemidir.

Damardan hastanın kanı ile karışık bir şekilde verilen kan içindeki ozon, damara girdikten bir kaç dakika sonra oksijene dönmekte ve hastaya önemli oranda enerji vermektedir.

500'e yakın hastada gözlemdiğim kadarıyla kanser tümörleri üzerinde hiçbir etkisi yoktur. Yılda en fazla 10 defa verilebilen ozon, maalesef bazı doktorlar tarafından para kazanma aracı olarak görülmekte ve hastaya haftada iki defa olmak üzere devamlı verilmektedir. Bu da hastanın daha kısa sürede ölmesine sebep olmaktadır.

Kanseri tedavi edildiği iddia edilse de maalesef kanser tümörleri üzerinde hiçbir etkisi yoktur. Hastaya sadece bir parça enerji verdiği söylenebilir.

Almanya'da uzun yıllardır uygulanmakta olan Ozon Tedavisi'nin kanser tümörleri üzerinde etkili olduğuna dair hiçbir bilimsel çalışma yoktur.

Bu konuda son sözü Onkolog Prof. Dr. Şeref Kömürcü'nun (GATA'da Medikal Onkoloji Bilim Dalı Öğretim üyesi)  Ozon Tedavisi konusundaki bilimsel çalışmasına bırakıyorum:

 

"Ozon tedavisi, alınan 300 ml kadar kanın ozon ve oksijende oluşan gazla ex-vivo olarak muamelesinden sonra kanın hastaya reinfüze edilmesi ile yapılır. Klinik araştırmalarda hiçbir etkisinin olmadığı rapor edilmiştir. Hepatit gelişebildiği ve beş ölüm vakası rapor edilmiştir (Zuckschwert, 1987;8-39).

Dikkatle okuduğunuzda: 1-) Ozon Tedavisi Hepatit hastalığının gelişimine sebep olmakta, 2-) Hastanın ölümüne de sebep olmaktadır. Bilimsel çalışmalara göre açıkça tespit edilebilin 5 hasta ölümü söz konusudur. Yaklaşık 2 yıllık Ozon Tedavi gözlemlerim sırasında 500'den fazla ozon tedavisi alan Kanser Hastasının tamamı 2 ay ila 2 yıl arasında vefat etmiştir. Kurtulan olmamıştır. Rahmetli Dr. İlhami Güneral, maalesef bu konuda hiçbir bilimsel araştırma yapmadan bir kitap hazırlamış ve ozon tedavisini yere göğe sığdıramamıştır. Rahmetli, Amerika Birleşik Devletlerinde yüklü bir meblag para ödeyerek çok kücük olan kanser tümörünü Dr. Virjinia'nın kliniğinde tedavi ettirmiş, kendisi bu tedavilerin hiçbirisin yakından inceleme fırsatı bulamamıştır. Yani Rahmetli Dr. İlhami Güneral'ın DMSO tedavisindeki yanılgısı gibi Ozon Tedavisinde de yanıldığını açıkça söylememiz mümkündür.

 

Hava Durumu
Anlık
Yarın
9° 1°
Saat